آزمون استخدامی آنلاین – ICDL

 

 

شبیه سازی واقعی آزمون استخدامی ادارات دولتی:

با انجام این آزمون خود را بصورت واقعی در موقعیت برگزاری آزمون استخدامی قرار داده و با نحوه برگزاری آزمون استخدامی بیشتر آشنا شوید.

تعداد و ترکیب سوالات همانند دفترچه آزمون استخدامی برگزار شده می باشد. سعی کردیم با استخراج اصل سوالات موجود در دفترچه آزمون استخدامی ادارات دولتی متقاضیان با مرور این سوالات و با کم کردن استرس، درصد موفقیت خود در آزمون استخدامی را بالا ببرند.

متقاضیان همیشه به دنبال منبعی برای تمرین و مرور سوالهای آزمون استخدامی دوره های قبلی ادارات دولتی هستند و معمولاً به آنچه واقعاً میخواهند، نمی رسند، با توجه به ماهیت فعالیت سایت استخدامی که از اول در حوزه استخدام و کاریابی و اطلاع رسانی اشتغال و استخدام فعالیت کرده ایم، همواره خواسته های اصلی متقاضیان را درک کرده و سعی در برآورده ساختن این خواسته ها را داریم.

با تجمیع آزمونهای گذشته ادارات دولتی و تهیه دفترچه های اصلی آزمونهای برگزار شده ، سوالات اصلی و واقعی آزمونها را در قالب آزمون آنلاین استخدامی گردآوری کرده و برای استفاده متقاضیان در اختیار آنها قرار می دهیم.

امید است متقاضیان عزیز با استفاده از آرشیو آزمونهای برگزار شده دولتی در جریان نوع آزمون قرار گرفته و در جهت پیشبرد و حرکت رو به رشد قرار گیرند.

آزمون استخدامی آنلاین

 

  . . .

 

استفاده از سرویس های مختلف سایت به سطح دسترسی کاربران بستگی دارد.

سرویس حاضر به سطح دسترسی بالاتر از اشتراکی که الان در حال استفاده از آن هستید نیاز دارد.

شما می توانید برای استفاده از سرویس ها و خدمات از لینکهای زیر استفاده نمایید.

لازم به ذکر هست که بسته ها و سرویس های تخفیفی و رایگان متنوعی برای کاربران ایجاد شده که برحسب نوع خواسته کاربران قابل انتخاب می باشد.

 

ثبت نام و عضویت رایگان                                  خرید یا تمدید اشتراک

 

 

70 بازدید